Перейти на українську версію сайту?

Доставка «Аптека 100+»

Способи доставки

ТипСрокУмовиВартість
Самовивіз з аптекиДо 10 хвилинОплата в аптеці або на сайтіБезкоштовно
ДоставкаНа наступний деньПередоплата на сайтіВід 99 грн (залежить від відстані)

Самовивіз з аптеки

Забирайте замовлення вже за кілька хвилин після оформлення в будь-якій аптеці «Аптека 100+». Ви отримаєте повідомлення, яке міститиме номер замовлення та його актуальний статус. Усі замовлення резервуються на 48 годин. Ви можете повідомити фармацевту номер замовлення або телефон.

Доставка кур'єром

Доставка здійснюється по Києву. Мінімальна вартість послуги становить 99 грн, може змінюватись залежно від відстані між аптекою і точкою доставки.

Додаткова інформація

  • Будь ласка, зверніть увагу на графік роботи обраної аптеки для самовивозу.
  • З питань, пов'язаних із доставкою, ви можете зв'язатися з нами по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Забороняється електронна роздрібна торгівля і доставка кінцевому споживачеві

  1. Лікарських засобів, реалізація (відпуск) яких громадянам здійснюється за рецептами лікарів (крім відпуску таких лікарських засобів за електронним рецептом у порядку, встановленому МОЗ).
  2. Лікарських засобів, обіг яких відповідно до закону здійснюється за наявності ліцензії на провадження діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
  3. Сильнодіючих, отруйних, радіоактивних лікарських засобів та медичних імунобіологічних препаратів, перелік яких визначається МОЗ.