Гриппостад С №10 капсули 200 мг/150 мг/25 мг/2,5 мг

залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Немає в наявності
КОД 002420346
Ліки від симптомів застуди
Переглянути схожі моделі в категорії:
Ліки від симптомів застуди
Продавець товару:Аптека 100+
Аптека 100+
Основні характеристики
Бренд:
STADA
Всі характеристики

Характеристики Гриппостад С №10 капсули 200 мг/150 мг/25 мг/2,5 мг

Бренд:
STADA
Час вживання:
незалежно від прийому їжі
Вміст діючої речовини:
  • 2,5 мг
  • 25 мг
  • 150 мг
  • 200 мг
Застосування:
внутрішньо
Країна реєстрації бренду:
Німеччина
Діюча речовина:
  • хлорфенаміну малеат
  • кофеїн
  • аскорбінова кислота
  • парацетамол
Застереження щодо застосування:
  • Гіперчутливість до парацетамолу або до будь-якого іншого компонента препарату; тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, синдром Жильбера, синдром Дубіна-Джонсона, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія; порушення кровотворення; тромбоз, тромбофлебіт; підвищена збудливість, порушення сну; тяжка гіпертонічна хвороба, виражене підвищення артеріального тиску, схильність до спазму судин, при органічних захворюваннях серцево-судинної системи (у т. ч. при атеросклерозі), декомпенсована серцева недостатність, тяжкі порушення серцевої провідності та аритмії; епілепсія; гіпертиреоз; гіпертрофія передміхурової залози, обструкція шийки сечового міхура; цукровий діабет; закритокутова глаукома; гострий панкреатит, виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки у стадії загострення, пілородуоденальна обструкція, інфаркт міокарда, пароксизмальна тахікардія, гіперчутливість до інших антигістамінних; схильність до тромбозів, вік понад 60 років.
  • Не застосовувати разом з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО, не застосовувати з трициклічними антидепресантами або β-блокаторами.
Реєстраційне посвідчення:
UA/4648/01/01 від 15.08.2016 (наказ 836(2))
Вид упаковки:
пачка
Склад:
діючі речовини: 1 капсула містить парацетамолу 200 мг; аскорбінової кислоти 150 мг; кофеїну 25 мг; хлорфенаміну малеату 2,5 мг; допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; желатин; гліцерину тристеарат; титану діоксид (Е 171); хіноліновий жовтий (Е 104); еритрозин (Е 127).
Температура зберігання:
не вище 30 °C
Рекомендації щодо застосування:
Для полегшення симптомів застуди.
Форма випуску:
капсули
Умови відпуску:
без рецепта
Код АТС:
N02BE51
Спосіб використання:
  • Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
  • Не перевищувати рекомендовану дозу.
  • У пациентов с умеренными нарушениями функции печени и / или почек следует корректировать дозу или увеличивать интервал между приемами препарата.
  • Максимальний термін самостійного застосування препарату становить 3-5 днів. При призначенні лікаря курс лікування становить 5-7 днів.
  • Препарат призначений для перорального прийому. Доза для дорослих та дітей віком від 12 років становить 2 капсули 3 рази на добу: вранці, вдень та ввечері, інтервал між прийомами – не менше 4 годин. Препарат приймати незалежно від їди, запиваючи достатньою кількістю води
Міжнародна назва:
Grippostad
Кількість в упаковці:
10 шт.

Габарити пакування

Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
30x80x170 мм
Вага упаковки №1:
60 г
Фото Гриппостад С №10 капсули 200 мг/150 мг/25 мг/2,5 мг
Гриппостад С №10 капсули 200 мг/150 мг/25 мг/2,5 мг - фото 1
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)

На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

Гриппостад С №10 капсули 200 мг/150 мг/25 мг/2,5 мг - фото 1
залишити відгук
Гриппостад С №10 капсули 200 мг/150 мг/25 мг/2,5 мг
Немає в наявності
Перейти на українську версію сайту?