Підтвердіть свій вік
Вам вже виповнилося 14 років?
Ні, не виповнилося

Панадол екстра №12 таблетки шипучі 500 мг/65 мг

залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
  • Наявність товару в аптках (153)
Панадол екстра №12 таблетки шипучі 500 мг/65 мг - фото 1
  • Лікарські засоби поверненню не підлягають. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 р. № 172 лікарські засоби належної якості поверненню не підлягають.
  • Ліцензія та сертифікати якості
В наявності
КОД 002420371
161.80 ₴/шт.
Продавець товару:Аптека 100+
Аптека 100+
Основні характеристики
Бренд:
GSK
Всі характеристики

Характеристики Панадол екстра №12 таблетки шипучі 500 мг/65 мг

Бренд:
GSK
Вміст діючої речовини:
  • 65 мг
  • 500 мг
Застосування:
зовнішнє
Країна реєстрації бренду:
Греція
Діюча речовина:
  • кофеїн
  • парацетамол
Спосіб використання:
  • Не перевищувати рекомендовану дозу.
  • Не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.
  • Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
  • Дорослим, пацієнтам літнього віку та дітям віком від 12 років: по 1-2 таблетки 4 рази на добу. Необхідно розчинити таблетку у півстакана води. Інтервал між прийомами має становити не менше 4 годин. Не слід приймати більше 8 таблеток (4000/520 мг, парацетамол/кофеїн) протягом 24 годин.
  • Препарат призначений для перорального прийому.
Реєстраційне посвідчення:
UA/2691/02/01 від 15.08.2016 (наказ 836(2))
Вид упаковки:
пачка
Склад:
діючі речовини: парацетамол, кофеїн; 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 65 мг кофеїну; допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), сахарин натрію, натрію гідрокарбонат, повідон, натрію лаурилсульфат, диметикон, кислота лимонна безводна, натрію карбонат безводний.
Температура зберігання:
не вище 25 °C
Рекомендації щодо застосування:
Біль середньої та сильної інтенсивності (головний біль, мігрень, м’язево-скелетний біль, біль у м’язах, зубний біль, біль після видалення зуба та зубних процедур, біль у горлі, періодичний біль під час менструації), гарячка та біль після вакцинації, підвищена температура тіла.
Код АТС:
N02BE51
Застереження щодо застосування:
  • Протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета- блокатори.
  • Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.
  • Гіперчутливість до парацетамолу, кофеїну або до будь-якого іншого компонента препарату в анамнезі; тяжкі порушення печінки та/або нирок; вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія; стани підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія; виражене підвищення артеріального тиску, органічні захворювання серцево-судинної системи, у тому числі тяжкий атеросклероз, тяжка гіпертонічна хвороба; декомпенсована серцева недостатність, гострий інфаркт міокарда, пароксизмальна тахікардія, гіпертиреоз, гострий панкреатит, тяжкі форми цукрового діабету, глаукома; вік понад 60 років.
Умови відпуску:
без рецепта
Форма випуску:
таблетки шипучі
Міжнародна назва:
Panadol
Кількість в упаковці:
12 шт.

Габарити пакування

Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
170x30x80 мм
Вага упаковки №1:
60 г
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора
Фото Панадол екстра №12 таблетки шипучі 500 мг/65 мг
Панадол екстра №12 таблетки шипучі 500 мг/65 мг - фото 1
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)

На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

Панадол екстра №12 таблетки шипучі 500 мг/65 мг - фото 1
залишити відгук
Панадол екстра №12 таблетки шипучі 500 мг/65 мг
161.80 ₴/шт.

Популярні запити

Перейти на українську версію сайту?