Парацетамол №10 капсули 325 мг

залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Немає в наявності
КОД 002420361
Ліки від симптомів застуди
Переглянути схожі моделі в категорії:
Ліки від симптомів застуди
Продавець товару:Аптека 100+
Аптека 100+
Основні характеристики
Бренд:
Здоров'я
Всі характеристики

Характеристики Парацетамол №10 капсули 325 мг

Бренд:
Здоров'я
Вміст діючої речовини:
325 мг
Застосування:
внутрішньо
Країна реєстрації бренду:
Україна
Діюча речовина:
парацетамол
Спосіб використання:
  • Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.
  • Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол.
  • Не перевищувати рекомендовану дозу.
  • Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.
  • Тривалість лікування визначає лікар.
  • Не слід приймати більше 12 капсул (3900 мг) протягом 24 годин.
  • Дітям (6-12 років): по 1 капсулі 3-4 рази на добу.
  • Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1-3 капсули 4 рази на добу.
Реєстраційне посвідчення:
UA/11685/01/02 від 13.04.2021 (наказ 721 (2))
Вид упаковки:
пачка
Склад:
діюча речовина: 1 капсула містить парацетамолу 325 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить патентований синій (Е 131), титану діоксид (Е 171), желатин.
Код АТС:
N02BE01
Застереження щодо застосування:
Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія.
Умови відпуску:
за рецептом
Форма випуску:
капсули
Рекомендації щодо застосування:
Головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруження, зубний біль, біль у спині, ревматичний біль, біль у м’язах, періодичні болі у жінок, помірний біль при артритах; полегшення симптомів гарячки та болю при застуді та грипі.
Температура зберігання:
не вище 25 °C
Міжнародна назва:
Paracetamolum
Кількість в упаковці:
10 шт.

Габарити пакування

Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
20x80x170 мм
Вага упаковки №1:
50 г
Фото Парацетамол №10 капсули 325 мг
Парацетамол №10 капсули 325 мг - фото 1
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)

На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

Парацетамол №10 капсули 325 мг - фото 1
залишити відгук
Парацетамол №10 капсули 325 мг
Немає в наявності
Перейти на українську версію сайту?