Підтвердіть свій вік
Вам вже виповнилося 14 років?
Ні, не виповнилося

Парацетамол Здоров'я ФК №20 (10х2) капсули 500 мг

залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Написати відгук про товар
Немає в наявності
КОД 002420367
Ліки від симптомів застуди
Переглянути схожі моделі в категорії:
Ліки від симптомів застуди
Продавець товару:Аптека 100+
Аптека 100+
Основні характеристики
Бренд:
Інше
Всі характеристики

Характеристики Парацетамол Здоров'я ФК №20 (10х2) капсули 500 мг

Вміст діючої речовини:
500 мг
Час вживання:
після прийому їжі
Бренд:
Інше
Застосування:
внутрішньо
Країна реєстрації бренду:
Україна
Комплектація:
  • лікарський засіб
  • інструкція
  • упаковка
Діюча речовина:
парацетамол
Код АТС:
N02BE51
Температура зберігання:
не вище 25 °C
Спосіб використання:
  • Препарат призначений для перорального прийому.
  • Дорослим та дітям віком від 12 років: по 1-2 капсули 4 рази на добу.
  • Дітям (6-12 років): по 1 капсулі 3-4 рази на добу.
  • Інтервал між прийомами становить не менше 4 годин.
  • Не слід приймати більше 8 капсул (4000 мг) протягом 24 годин.
  • Тривалість лікування визначає лікар.
  • Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні.
Застереження щодо застосування:
Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія
Умови відпуску:
без рецепта
Форма випуску:
капсули
Рекомендації щодо застосування:
Больовий синдром слабкої та помірної інтенсивності різного генезу: головний біль, включаючи мігрень та головний біль напруги, біль в спині, ревматичний біль, біль в м'язах, періодичні болі у жінок, невралгії, зубний біль, полегшення симптомів застуди та грипу, таких як температура, ломота
Склад:
  • допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат; оболонка капсули містить індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), желатин.
  • 1 капсула містить парацетамолу 500 мг
Вид упаковки:
  • картон
  • блістер
Реєстраційне посвідчення:
UA/11685/01/01
Міжнародна назва:
Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Кількість в упаковці:
20 шт.

Габарити пакування

Цей товар складається з 1 упаковки
Упаковка №1 (ВхШхГ):
60x120x120 мм
Вага упаковки №1:
100 г
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора
Показати всі характеристики
Фото Парацетамол Здоров'я ФК №20 (10х2) капсули 500 мг
Парацетамол Здоров'я ФК №20 (10х2) капсули 500 мг - фото 1
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
оцінок (0)

На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!

Парацетамол Здоров'я ФК №20 (10х2) капсули 500 мг - фото 1
залишити відгук
Парацетамол Здоров'я ФК №20 (10х2) капсули 500 мг
Немає в наявності
Перейти на українську версію сайту?