Перейти на українську версію сайту?

Ацетилцистеїн-Тева №10 шип. таблетки 600 мг

залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Наявність товару в аптках
  • Написати відгук про товар
В наявності
КОД 003320357
255.75 - 51.15 ₴
204.60 ₴/шт.
Продавець товару:Аптека 100+
Аптека 100+
Основні характеристики
    • Бренд:
      • TEVA
Всі характеристики
Характеристики Ацетилцистеїн-Тева №10 шип. таблетки 600 мг
    • Бренд:
      • TEVA
    • Вміст діючої речовини:
      • 600 мг
    • Застосування:
      • внутрішньо
    • Вага:
      • 100 г
    • Комплектація:
      • 10 таблеток в упаковці,
      • інструкція
    • Діюча речовина:
      • ацетилцистеїн
    • Склад:
      • кислота адипінова мікронізована,
      • 213°841 (ароматичний препарат, мальтодекстрин, цукроза, гуміарабік (E 414), гліцерол триацетат (триацетин) (E 1518), альфа-токоферол (E 307)),
      • висушений розпиленням,
      • ароматизатор лимон,
      • аспартам (Е 951),
      • повідон 25,,
      • кислота адипінова,
      • натрію гідрокарбонат,
      • допоміжні речовини: лимонна кислота безводна,
      • 1 таблетка шипуча містить: ацетилцистеїну 600 мг,
      • діюча речовина: ацетилцистеїн;
    • Спосіб використання:
      • застосовувати дітям віком від 14 років,
      • тривалість курсу лікування лікар визначає індивідуально, залежно від характеру захворювання (гостре або хронічне). Препарат не слід застосовувати більше 4-5 діб без консультації з лікарем,
      • 1 шипуча таблетка 1 раз на добу (еквівалент 600 мг ацетилцистеїну на добу),
      • шипучу таблетку слід розчинити у склянці питної води і випити вміст усієї склянки. Лікарський засіб необхідно прийняти без зволікання, одразу ж після приготування розчину,
      • Для перорального застосування
    • Умови відпуску:
      • без рецепта
    • Форма випуску:
      • таблетки
    • Температура зберігання:
      • не вище 25 °C
    • Вид упаковки:
      • картон
    • Додаткові характеристики:
      • відомо про захисний вплив профілактичного застосування ацетилцистеїну щодо частоти та тяжкості бактеріальних загострень у хворих на хронічний бронхіт / муковісцидоз,
      • крім того, ацетилцистеїн сприяє збільшенню синтезу глутатіону, що важливо для детоксикації шкідливих речовин. Цим пояснюється його дія як антидоту у разі інтоксикації парацетамолом,
      • вважається, що альтернативний механізм ацетилцистеїну базується на здатності його хімічно активної сульфгідрильної групи зв’язувати і таким чином детоксикувати хімічні радикали,
      • цей механізм, як вважають, знижує в’язкість слизу,
      • вважається, що він розриває дисульфідні зв’язки мукополісахаридів і чинить деполімеризуючу дію на ДНК (у гнійному слизу).,
      • ацетилцистеїн чинить секретолітичну та секретомоторну дію в ділянці бронхів,
      • Ацетилцистеїн (АЦ) є похідним амінокислоти цистеїн
    • Кількість в упаковці:
      • 10 шт.
Фото Ацетилцистеїн-Тева №10 шип. таблетки 600 мг
Ацетилцистеїн-Тева №10 шип. таблетки 600 мг - фото 1
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
відгуків (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
Ацетилцистеїн-Тева №10 шип. таблетки 600 мг - фото 1
залишити відгук
Ацетилцистеїн-Тева №10 шип. таблетки 600 мг
255.75 ₴
204.60 ₴/шт.