Перейти на українську версію сайту?

Цитрамон максі №10 таблетки

залишити відгук
  • Основна інформація
  • Характеристики
  • Наявність товару в аптках
  • Написати відгук про товар
-15%
Цитрамон максі №10 таблетки - фото 1
  • Лікарські засоби поверненню не підлягають. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 р. № 172 лікарські засоби належної якості поверненню не підлягають.
  • Ліцензія та сертифікати якості
В наявності
КОД 002393657
80.71 - 12.11 ₴
68.60 ₴/шт.
Продавець товару:Аптека 100+
Аптека 100+
Основні характеристики
Всі характеристики
Характеристики Цитрамон максі №10 таблетки
    • Час вживання:
      • після прийому їжі
    • Бренд:
    • Застосування:
      • внутрішньо
    • Країна реєстрації бренду:
      • Україна
    • Діюча речовина:
      • кислота ацетилсаліцилова,
      • кофеїн,
      • парацетамол
    • Спосіб використання:
      • при головному болю: звичайна рекомендована доза – 1 таблетка; додатково дозволяється прийняти ще 1 таблетку з інтервалом між прийомами 4-6 годин,
      • як при головному болю, так і при мігрені максимальна добова доза лікарського засобу становить 6 таблеток (за 3 прийоми),
      • цитрамон Максі слід з обережністю застосовувати пацієнтам літнього віку, особливо зі зниженою масою тіла,
      • з цієї причини Цитрамон Максі протипоказаний пацієнтам з важкою печінковою або нирковою недостатністю та його слід застосовувати з обережністю пацієнтам з печінковою або нирковою недостатністю легкого або середнього ступеня важкості,
      • пацієнтам з печінковою або нирковою недостатністю слід враховувати, що хоча вплив захворювань печінки та нирок на фармакокінетику Цитрамону Максі не вивчали, але, враховуючи механізм дії ацетилсаліцилової кислоти та парацетамолу, розлади печінки та нирок можуть погіршитися,
      • не приймати разом з іншими лікарськими засобами, що містять парацетамол,
      • кожну дозу лікарського засобу запивати повною склянкою води,
      • не слід застосовувати цей лікарський засіб довше або у більш високих дозах, ніж рекомендовано, без консультації лікаря,
      • при терапії мігрені тривалість терапії має становити до 3 днів,
      • у випадку більш інтенсивного болю можна прийняти 2 таблетки,
      • цитрамон Максі призначений для епізодичного застосування,
      • при необхідності дозволяється прийняти 2 додаткові таблетки з інтервалом між прийомами 4-6 годин,
      • при мігрені: при появі симптомів приймати 2 таблетки,
      • при терапії головного болю тривалість терапії має становити до 4 днів,
      • цитрамон Максі призначений для епізодичного застосування,
      • при необхідності дозволяється прийняти 2 додаткові таблетки з інтервалом між прийомами 4-6 годин,
      • діти:лікарський засіб не застосовувати дітям через ризик розвитку синдрому Рея (гіперпірексія, метаболічний ацидоз, порушення з боку нервової системи та психіки, блювання, порушення функції печінки) при гіпертермії на тлі вірусних захворювань
    • Застереження щодо застосування:
      • застосування одночасно з інгібіторами МАО, а також протягом 2 тижнів після припинення їх застосування,
      • протипоказано пацієнтам, які застосовують трициклічні антидепресанти або β-блокатори,
      • підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу, гіперчутливість до інших похідних ксантинів (теофілін, теобромін), інших саліцилатів,
      • бронхіальна астма, кропив’янка або риніт, які спричинені застосуванням саліцилатів або інших НПЗЗ в анамнезі,
      • вроджена гіпербілірубінемія, виражена ниркова недостатність або печінкова недостатність, синдром Жильбера, вроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази,
      • захворювання крові, гемофілія, геморагічний діатез, гіпопротромбінемія, анемія, лейкопенія, підвищена схильність до кровотеч, тромбоз, тромбофлебіт, геморагічні хвороби,
      • гострі шлунково-кишкові виразки, шлунково-кишкова кровотеча, хірургічні втручання, що супроводжуються значною кровотечею,
      • тяжкі серцево-судинні захворювання, включаючи порушення ритму, пароксизмальну тахікардію, виражений атеросклероз, тяжку форму ішемічної хвороби серця, виражену серцеву недостатність, гострий інфаркт міокарда, виражену артеріальну гіпертензію, портальну гіпертензію, схильність до спазму судин,
      • стани підвищеного збудження, порушення сну, літній вік, алкоголізм, глаукома, гіпертиреоз, гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози, тяжкі форми цукрового діабету,
      • комбінація з метотрексатом у дозуванні 15 мг / тиждень або більше
    • Реєстраційне посвідчення:
      • UA / 17370 / 01 / 01
    • Вид упаковки:
      • блістер
    • Склад:
      • діючі речовини: 1 таблетка містить: парацетамолу 250 мг, кофеїну 65 мг, ацетилсаліцилової кислоти 250 мг,
      • допоміжні речовини: гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, кислота лимонна безводна, крохмаль прежелатинізований, целюлоза мікрокристалічна, стеаринова кислота
    • Температура зберігання:
      • не вище 25 °C
    • Рекомендації щодо застосування:
      • невідкладне лікування головного болю і нападів мігрені з аурою чи без
    • Форма випуску:
      • таблетки
    • Умови відпуску:
      • без рецепта
    • Код АТС:
      • N02BA51
    • Міжнародна назва:
      • Acetylsalicylic acid, combinations excl
    • Кількість в упаковці:
      • 10 шт.
Фото Цитрамон максі №10 таблетки
Цитрамон максі №10 таблетки - фото 1
Написати відгук про товар
1(0)
2(0)
3(0)
4(0)
5(0)
0
відгуків (0)
На цей товар ще не залишили відгук, будьте першим!
Цитрамон максі №10 таблетки - фото 1
залишити відгук
Цитрамон максі №10 таблетки
80.71 ₴
68.60 ₴/шт.